trwałość, odporność, ekologia…

Drewniany dom prefabrykowany dzięki swojej stabilnej konstrukcji może służyć kilku pokoleniom. Nowoczesna technologia i duża precyzja wykonania pozwalają na postawienie domu, który będzie przyjazny środowisku i trwały.

gwarantowana jakość domów ecohouse

W Ecohouse jesteśmy pewni swoich produktów i gwarantujemy ich najwyższą jakość. Wszystkie elementy domu prefabrykowanego są wykonywane i montowane w profesjonalnej hali, a następnie przewożone na plac budowy przez naszą ekipę.

europejskie certyfikaty
+ gwarancja jakości

Nasze domy to gwarancja najwyższej jakości i wiarygodności. Potwierdzają to europejskie certyfikaty KIWA i RAL przyznawane przez niezależne niemieckie instytucje.

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo realizacji zapewnia nasze doświadczenie i jakościowe materiały wykorzystywane przy prefabrykacji domów. Uzyskane certyfikaty RAL i KIWA świadczą o najlepszej jakości naszych inwestycji, a doświadczenie naszych pracowników pozwala na realizację najlepszej jakości.

najlepsze materiały

O jakości domu i jego stabilności decyduje produkt, z którego jest on wykonany. Podczas produkcji naszych domów prefabrykowanych wykorzystujemy drewno konstrukcyjne najlepszej klasy, które dostarczane jest z Niemiec.

domy wielorodzinne

Technologia prefabrykacji to nieograniczone możliwości. Nie boimy się większych projektów! Dom wielorodzinny powstanie równie szybko i profesjonalnie, co dom jednorodzinny.

masz pytania?
my mamy odpowiedzi

Chciałbyś porozmawiać o naszej technologii? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszego doświadczenia.

obsługa klienta

Jeżeli masz pytanie odnośnie spraw dotyczących zagadnień zamówień skontaktuj się z nami.

telefon: +48 501 330 330
mail: biuro@eco-house.eu

eco-house Ostrowski sp. k.

ul. Koscielna 5
66-003 Droszków
Zielona Góra

NIP: 9731062612
REGON 382388867

Wiadomość

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana