poznaj wszystkie zalety budowy domów prefabrykowanych

Energooszczędne domy prefabrykowane o drewnianej konstrukcji szkieletowej przekonują szybkim czasem realizacji i wysoką jakością wykonania. Elementy drewniane domu przygotowywane są w fabryce, dzięki czemu warunki atmosferyczne nie spowalniają procesu budowy. Nowoczesne maszyny gwarantują precyzję wykonania, a starannie wyselekcjonowane drewno zapewni trwałość domu.

szybka budowa

Prefabrykacja szkieletu to najszybszy sposób na budowę domu. Wykonanie fundamentu i gotowych elementów ścian budynku zajmuje 4 tygodnie, a montaż elementów do stanu surowego zamkniętego do 4 dni. Reszta to prace wykończeniowe. Twój wymarzony dom może powstać już w trzy miesiące.

dowolny projekt

Technologia prefabrykacji pozwala na dowolny projekt domu według indywidualnych preferencji klienta. Drewniane elementy szkieletu przygotowywane w fabryce pozwalają na swobodny układ pomieszczeń i metraż.

niższa cena

Przewagą domów prefabrykowanych od tych tradycyjnych jest niższa cena realizacji. Koszty uzależnione są od standardu wykonania budynku. Możliwe jest oddanie budynku pod klucz lub w stanie surowym, tak abyś mógł sam zająć się wykończeniem.

energooszczędność

Krótszy czas budowy to oszczędność nie tylko pieniędzy, ale też energii. Dzięki metodzie rekuperacji raz wytworzone ciepło wykorzystujesz ponownie minimalizując koszty ogrzewania.

europejskie certyfikaty
+ gwarancja jakości

Nasze domy to gwarancja najwyższej jakości i wiarygodności. Potwierdzają to europejskie certyfikaty Kiwa i Ral przyznawane przez niezależne podmioty.

domy wielorodzinne

Technologia prefabrykacji to nieograniczone możliwości. Nie boimy się większych projektów! Dom wielorodzinny powstanie równie szybko i profesjonalnie, co dom jednorodzinny.

masz pytania?
my mamy odpowiedzi

Chciałbyś porozmawiać o naszej technologii? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszego doświadczenia.

obsługa klienta

Jeżeli masz pytanie odnośnie spraw dotyczących zagadnień zamówień skontaktuj się z nami.

telefon: +48 501 330 330
mail: biuro@eco-house.eu

eco-house Ostrowski sp. k.

ul. Koscielna 5
66-003 Droszków
Zielona Góra

NIP: 9731062612
REGON 382388867

Wiadomość

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana