producent domów drewnianych

Zespół ecohouse to grupa doświadczonych ludzi, którzy znają się na rzeczy. Od lat zajmujemy się prefabrykowanymi domami budowanymi w technologii szkieletu drewnianego, realizując zarówno projekty własne jak i indywidualne klienta.

zaawansowany park maszyn

Elementy domu powstają w naszej hali w Droszkowie pod Zieloną Górą. Odpowiednie warunki i specjalne stoły montażowe  gwarantują szybkość i precyzyjność naszych działań. Używamy najlepszego sprzętu, to dlatego nasze realizacje charakteryzują się wysokim stopniem wykończenia już na etapie prefabrykacji.

nowoczesna technologia

Technologia prefabrykacji jest coraz popularniejsza w Polsce. Cały czas szukamy rozwiązań, które pozwolą nam na efektywne wykonanie naszej pracy i na coraz bardziej profesjonalną obsługę klienta. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego inwestora.

profesjonalne podejście

Dobrze znamy branżę i potrafimy dostosować się do naszych klientów. Charakteryzujemy się dużą elastycznością, wyróżniamy się profesjonalnym podejściem. Zawsze poświęcamy projektowi tyle energii i czasu, ile tego wymaga. Każdy realizowany dom jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach.

Stowarzyszenie Energooszczędne Domy Gotowe

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Energooszczędne Domy Gotowe, którego celem jest edukacja na rzecz budownictwa prefabrykowanego, ujednolicenie wymagań technicznych w zakresie prefabrykowanego budownictwa drewnianego i weryfikacja firm wykonawczych.

masz pytania?
my mamy odpowiedzi

Chciałbyś porozmawiać o naszej technologii? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszego doświadczenia.

eco-house Ostrowski sp. k.

ul. Koscielna 5
66-003 Droszków
Zielona Góra

NIP: 9731062612
REGON 382388867

obsługa klienta

Jeżeli masz pytanie odnośnie spraw dotyczących budowy domu lub zamówień, skontaktuj się z nami.

telefon: +48 501 330 330
mail: biuro@eco-house.eu

Wiadomość

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana

obsługa klienta

Jeżeli masz pytanie odnośnie spraw dotyczących budowy domu lub zamówień, skontaktuj się z nami.

telefon: +48 501 330 330
mail: biuro@eco-house.eu