trwałość, odporność, ekologia

Dzięki swojej stabilnej konstrukcji gotowe domy energooszczędne mogą służyć kilku pokoleniom. Nowoczesna technologia i duża precyzja wykonania pozwalają na postawienie domu, który będzie trwały i przyjazny środowisku.

gwarantowana jakość domów ecohouse

W ecohouse jesteśmy pewni swoich realizacji i gwarantujemy ich najwyższą jakość. Wszystkie elementy domu o szkielecie drewnianym są wykonywane i montowane w profesjonalnej hali, a następnie przewożone na plac budowy przez naszą ekipę.

europejskie certyfikaty
+ gwarancja jakości

Nasze domy energooszczędne prefabrykowane to gwarancja najwyższej jakości i wiarygodności. Potwierdzają to europejskie certyfikaty KIWA i RAL przyznawane przez niezależne niemieckie instytucje.

bezpieczeństwo

Nasze doświadczenie i jakościowe materiały stosowane przy prefabrykacji domów zapewniają bezpieczeństwo realizacji. Uzyskane certyfikaty RAL i KIWA świadczą o najlepszej jakości naszych inwestycji, a doświadczenie pracowników ecohouse pozwala na realizację na najwyższym poziomie.

najlepsze materiały

O jakości domu i jego wytrzymałości decyduje materiał, z którego jest wykonany. Podczas produkcji domów prefabrykowanych ecohouse wykorzystujemy drewno konstrukcyjne najlepszej klasy, które jest dostarczane z Niemiec.

domy o szkielecie drewnianym

Technologia prefabrykacji daje ogromne możliwości. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt niezależnie od jego wielkości i panujących warunków pogodowych. Domy dwupiętrowe powstają równie szybko co domy parterowe.

masz pytania?
my mamy odpowiedzi

Chciałbyś porozmawiać o naszej technologii? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszego doświadczenia.

eco-house Ostrowski sp. k.

ul. Koscielna 5
66-003 Droszków
Zielona Góra

NIP: 9731062612
REGON 382388867

obsługa klienta

Jeżeli masz pytanie odnośnie spraw dotyczących budowy domu lub zamówień, skontaktuj się z nami.

telefon: +48 501 330 330
mail: biuro@eco-house.eu

Wiadomość

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana

obsługa klienta

Jeżeli masz pytanie odnośnie spraw dotyczących budowy domu lub zamówień, skontaktuj się z nami.

telefon: +48 501 330 330
mail: biuro@eco-house.eu