poznaj zalety budowy domów prefabrykowanych

Domy energooszczędne prefabrykowane przekonują szybkim czasem realizacji i wysoką jakością wykonania. Wszystkie drewniane elementy domu przygotowywane są w fabryce, dzięki czemu warunki atmosferyczne nie spowalniają procesu budowy. Nowoczesne maszyny gwarantują precyzję wykonania, a starannie wyselekcjonowane drewno zapewni trwałość domu.

szybka budowa

Prefabrykacja szkieletu to najszybszy sposób na budowę domu. Wykonanie fundamentu i gotowych elementów ścian budynku zajmuje 4 tygodnie, a montaż elementów do stanu surowego zamkniętego do 10 dni. Reszta to prace wykończeniowe. Twój wymarzony dom może powstać już w trzy miesiące.

dowolny projekt

Technologia prefabrykacji pozwala na realizację dowolnego projektu domu według indywidualnych preferencji klienta. Drewniane elementy szkieletu przygotowywane w fabryce pozwalają na swobodny układ pomieszczeń i metraż.

niższa cena

Przewagą domów prefabrykowanych od tych tradycyjnych jest niższa cena realizacji. Koszty uzależnione są od standardu wykonania budynku. Możliwe jest oddanie budynku pod klucz lub w stanie surowym, tak abyś mógł sam zająć się wykończeniem.

energooszczędność

Krótszy czas budowy to oszczędność nie tylko pieniędzy, ale i energii. Dzięki metodzie rekuperacji raz wytworzone ciepło wykorzystujesz ponownie, minimalizując koszty ogrzewania. Domy energooszczędne to inwestycja w przyszłość.

europejskie certyfikaty
+ gwarancja jakości

Nasze domy to gwarancja najwyższej jakości i wiarygodności. Potwierdzają to europejskie certyfikaty Kiwa i Ral przyznawane przez niezależne podmioty.

domy o szkielecie drewnianym

Technologia prefabrykacji daje ogromne możliwości. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt niezależnie od jego wielkości i panujących warunków pogodowych. Domy dwupiętrowe powstają równie szybko co domy parterowe.

masz pytania?
my mamy odpowiedzi

Chciałbyś porozmawiać o naszej technologii? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszego doświadczenia.

eco-house Ostrowski sp. k.

ul. Koscielna 5
66-003 Droszków
Zielona Góra

NIP: 9731062612
REGON 382388867

obsługa klienta

Jeżeli masz pytanie odnośnie spraw dotyczących budowy domu lub zamówień, skontaktuj się z nami.

telefon: +48 501 330 330
mail: biuro@eco-house.eu

Wiadomość

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana

obsługa klienta

Jeżeli masz pytanie odnośnie spraw dotyczących budowy domu lub zamówień, skontaktuj się z nami.

telefon: +48 501 330 330
mail: biuro@eco-house.eu