Czytaj

Dom prefabrykowany drewniany a dom kanadyjski – czym się różnią?

Osoby, które dopiero wchodzą w świat budownictwa szkieletowego na początku myślą, że dom prefabrykowany drewniany i dom kanadyjski to synonimy. Mimo że oba budynki łączy użyty surowiec, powstają w zupełnie różnych technologiach i charakteryzują się innymi właściwościami. Dowiedz się, czym różni się dom prefabrykowany drewniany od domu kanadyjskiego.

Czytaj
Czytaj

Zakup działki budowlanej – na co zwrócić uwagę?

Zakup działki budowlanej to wcale nie taka prosta sprawa, szczególnie gdy podoba Ci się sam widok i nic o niej nie wiesz. Jeśli chcesz kupić ziemię, na której ma powstać Twój nowy dom prefabrykowany, dowiedz się, na co warto zwrócić uwagę, aby dosłownie nic Cię nie zaskoczyło!

Czytaj
Czytaj

5 powodów, dla których warto wybudować dom prefabrykowany drewniany

Dom prefabrykowany drewniany to dom, który ma wiele atutów. Choć krótki czas budowy jest jednym z nich, to jednak nie jedyny argument, dla którego warto wybrać właśnie tę technologię. Poznaj 5 najważniejszych powodów, dla których warto wybudować dom prefabrykowany drewniany.

Czytaj
Czytaj

Dom prefabrykowany drewniany jako dom z klimatem – nowa kampania Ministerstwa Klimatu

Czy słyszeliście już o nowej akcji Ministerstwa Klimatu promującej budownictwo drewniane? „Dom z klimatem” to kampania, której celem jest raz na zawsze rozwianie wszelkich mitów związanych z domami drewnianymi i zachęcenie do stawiania domu prefabrykowanego.

Czytaj
Czytaj

Dom prefabrykowany czy murowany? Poznaj różnice

Dom prefabrykowany czy murowany - wybór technologii to jedna z najważniejszych decyzji, jakie podejmują osoby chcące wybudować swoje miejsce na Ziemi. Jeśli jesteś jedną z nich, dowiedz się, czym się różnią.

Czytaj
Czytaj

Dom z prefabrykatów – nie buduj go, jeśli…

Dom z prefabrykatów nie jest dla każdego. Jego budowa wymaga pewnych cech charakteru, dzięki którym prace pójdą szybko i sprawnie. Dlatego nie buduj domu prefabrykowanego, jeśli....

Czytaj
Czytaj

Na co zwrócić uwagę, budując dom energooszczędny prefabrykowany?

Chcesz postawić dom i zastanawiasz się, na co zwrócić uwagę, wybierając wykonawcę? Oto krótka lista rzeczy, które warto sprawdzić, budując dom energooszczędny prefabrykowany.

Czytaj
Czytaj

Z kim budujemy domy prefabrykowane? Poznaj naszych partnerów

Budując domy prefabrykowane, przetestowaliśmy różne rozwiązania i materiały. Jednak od kilku lat współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami i dostawcami, których produkty spełniają nasze wymagania, a tym samym najnowsze standardy w budownictwie. Poznaj naszych wybranych partnerów!

Czytaj
Czytaj

Nowe standardy w budownictwie – zmiany w 2021 r.

Wielkim krokami zbliża się trzeci etap wdrażania nowych wymogów dla nowo powstających i modernizowanych budynków zgodnie z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady UE. Nowe regulacje zaczną obowiązywać już 1 stycznia 2021 r. O jakich zmianach mowa i co oznaczają dla branży budowlanej?

Czytaj
Czytaj

Dom energooszczędny a dom pasywny – jakie są różnice?

Często są ze sobą mylone lub traktowane jak synonimy. Dom energooszczędny a dom pasywny to dwa różne typy budynków, mimo że mają kilka cech wspólnych. Jeśli planujesz budowę któregoś z nich koniecznie dowiedz się, co je łączy, a co dzieli.

Czytaj

eco-house Ostrowski sp. k.

ul. Koscielna 5
66-003 Droszków
Zielona Góra

NIP: 9731062612
REGON 382388867

obsługa klienta

Jeżeli masz pytanie odnośnie spraw dotyczących budowy domu lub zamówień, skontaktuj się z nami.

telefon: +48 501 330 330
mail: biuro@eco-house.eu

Wiadomość

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana

obsługa klienta

Jeżeli masz pytanie odnośnie spraw dotyczących budowy domu lub zamówień, skontaktuj się z nami.

telefon: +48 501 330 330
mail: biuro@eco-house.eu