Dom z prefabrykatów – nie buduj go, jeśli…

Dom z prefabrykatów nie jest dla każdego. Jego budowa wymaga pewnych cech charakteru, dzięki którym prace pójdą szybko i sprawnie. Dlatego nie buduj domu prefabrykowanego, jeśli….

Masz czas i nie spieszysz się z przeprowadzką

Budowa domu metodą gospodarczą kosztuje sporo czasu i nerwów. Nawet mając zaplanowany harmonogram prac, wystarczy załamanie pogody, opóźnienie w dostawie materiałów lub niekompetentny wykonawca i termin przeprowadzki przesuwa się o kolejny miesiąc. Jeśli taki scenariusz Ci nie przeszkadza, to dom z prefabrykatów nie będzie dla Ciebie. Dlaczego?

Dom stawiany w technologii prefabrykacji budujemy w kilkanaście tygodni, a już na początku współpracy ustalamy termin oddania budynku w stanie surowym zamkniętym z miejscem pod instalację elektryczną i wodno-sanitarną. Dzięki temu możesz z wyprzedzeniem ustalić z firmą wykończeniową datę rozpoczęcia prac.

Formalności przy budowie domu

Zobacz także: Rozbudowa domu w technologii prefabrykacji

Zamierzasz pilnować firmy budowlanej

Znasz się na budowlance, masz doświadczenie jako kierownik robót? Chcesz codziennie odwiedzać plac budowy, aby kontrolować postępy i jakość wykonanej pracy? Zatem pilnowanie firmy stawiającej Twój dom będzie dla Ciebie przyjemnym i relaksującym zadaniem. Jeśli jednak jest inaczej, wybierz wykonawcę z wieloletnim doświadczeniem i pozytywną opinią wśród klientów.

Decydując się na współpracę z Eco-House otrzymujesz dom praktycznie pozbawiony wad konstrukcyjnych i nie musisz martwić się, że czegoś nie dopatrzyłeś w trakcie budowy. Dom prefabrykowany powstaje w zamkniętej hali produkcyjnej, a dzięki profesjonalnym maszynom każdy komponent wykonujemy z idealną precyzją. Dowiedz się, jak powstaje dom z prefabrykatów krok po kroku.

Lubisz rozwiązywać problemy i samodzielnie podejmować decyzje

Budowa domu metodą gospodarczą wiąże się z wieloma niespodziewanymi sytuacjami, w których musisz szybko reagować i decydować co dalej. Nagła awaria sprzętu? Nieścisłości w projekcie? Te problemy odchodzą w zapomnienie w momencie, gdy podpisujesz umowę z producentem domów prefabrykowanych. Doświadczona firma ma wszystko pod kontrolą, a w razie faktycznych niespodzianek wie jak postępować.

Z jakich materiałów buduje producent domów prefabrykowanych Eco-House?

Sam chcesz kupować materiały i dowozić je na budowę

Uważasz, że nikt nie wynegocjuje tak dobrej ceny jak Ty? Nawet jeśli jesteś mistrzem negocjacji, niekoniecznie otrzymasz preferencyjne warunki, a jeszcze możesz ponieść ogromne koszty transportu. Stawiając dom z prefabrykatów, nie musisz tego robić, ponieważ zakupem materiałów zajmuje się producent. Jak to wygląda w Eco-House? Od lat współpracujemy z zaufanymi dostawcami, dlatego jesteśmy pewni ich jakości i cen. Zamawiamy dokładnie tyle materiałów, ile jest w projekcie. Gdy komponenty są gotowe zajmujemy się ich transportem na plac budowy, a następnie montażem. Nie musisz się niczym przejmować!

Dom z prefabrykatów jest dla Ciebie, jeśli….

Zależy Ci na szybkiej budowie, wysokiej jakości wykonania i niskich kosztach utrzymania domu. Dom z prefabrykatów powstaje w kilka miesięcy. Decydując się na technologię prefabrykacji, zyskujesz stabilny, energooszczędny dom pozbawiony błędów konstrukcyjnych.

Planujesz budowę? Jesteś deweloperem domów jednorodzinnych? Skontaktuj się z nami! Omówimy szczegóły współpracy, a na podstawie posiadanego projektu domu przygotujemy kosztorys i plan prac.