Czytaj

Dom z prefabrykatów – najczęściej zadawane pytania

Dom z prefabrykatów zyskuje coraz większą popularność, a wraz z nią rośnie liczba otrzymywanych wiadomości. Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, który słyszymy w rozmowach z osobami zainteresowanymi ofertą Eco-House.

Czytaj
Czytaj

Dom prefabrykowany domem na stare lata

Dom prefabrykowany z ogrodem zamiast mieszkania na parterze w bloku? To coraz częstszy wybór osób, które myślą przyszłościowo i już planują, gdzie spędzą jesień swojego życia. Dowiedz się, dlaczego budowa domu z prefabrykatów jest dla nich atrakcyjniejszą opcją.

Czytaj
Czytaj

Rozbudowa domu w technologii prefabrykacji

Czerwiec w Eco-House był niezwykle pracowity. Od stycznia przygotowywaliśmy się do dużej inwestycji, jaką było połączenie dwóch domów. Dowiedz się, co zrobiliśmy i zobacz, jak wyglądała rozbudowa domu w technologii prefabrykacji.

Czytaj
Czytaj

Ekologiczne rozwiązania w domu

Ekologiczne rozwiązania w domu są korzystne nie tylko dla przyrody, ale i dla naszych funduszy. Czy wiesz, że każdy dom nadaje się do ich wprowadzenia? Dowiedz się, co możesz zrobić, aby Twój dom był nie tylko solidny i ładny, ale i przyjazny środowisku.

Czytaj
Czytaj

Domy prefabrykowane – obalamy mity

Domy prefabrykowane są łatwopalne i zimne, a ściany są cienkie jak w karton. Też się spotkałeś z takimi mitami? Czas je obalić! Dowiedz się, jakie naprawdę są domy prefabrykowane i skąd się wzięły te stereotypy.

Czytaj
Czytaj

Gotowe domy energooszczędne – dlaczego warto?

Gotowe domy energooszczędne to opłacalny wybór, o którym przekonuje się coraz więcej osób, szczególnie w Europie Zachodniej. Chcesz się dowiedzieć dlaczego i dołączyć do ich grona? Przeczytaj ten artykuł.

Czytaj
Czytaj

Jak powstaje dom z prefabrykatów? Krok po kroku

Dom z prefabrykatów powstaje o wiele szybciej niż dom murowany i wyróżnia się precyzją wykonania. Ale jak dokładnie przebiega jego budowa krok po kroku? Odpowiedź znajduje się w tym artykule.

Czytaj
Czytaj

Z jakich materiałów buduje producent domów prefabrykowanych Eco-House?

Każdy producent domów prefabrykowanych powinien zadbać o wysoką jakość stosowanych materiałów, które zapewniają trwałość i stabilność budynku. Dowiedz się, jakie drewno, materiały izolacyjne i okna znajdują się w standardzie Eco-House.

Czytaj
Czytaj

Załatwianie formalności przy budowie domu

Decyzja o budowie domu to bardzo ważne przedsięwzięcie. Jednak zanim ruszysz z pracami, zadbaj o pozwolenia niezbędne do realizacji tego zadania. Przygotowaliśmy przewodnik, który powinien pomóc Ci w załatwianiu formalności przy budowie domu.

Czytaj
Czytaj

Domy o szkielecie drewnianym i ich zalety

Dziesięciolecia budowania domów metodą tradycyjną sprawiły, że domy o szkielecie drewnianym dopiero zaczynają zdobywać swoich sprzymierzeńców. Co ich przekonało? Poznaj zalety budynków wykonanych w technologii prefabrykacji.

Czytaj

eco-house Ostrowski sp. k.

ul. Koscielna 5
66-003 Droszków
Zielona Góra

NIP: 9731062612
REGON 382388867

obsługa klienta

Jeżeli masz pytanie odnośnie spraw dotyczących budowy domu lub zamówień, skontaktuj się z nami.

telefon: +48 501 330 330
mail: biuro@eco-house.eu

Wiadomość

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana

obsługa klienta

Jeżeli masz pytanie odnośnie spraw dotyczących budowy domu lub zamówień, skontaktuj się z nami.

telefon: +48 501 330 330
mail: biuro@eco-house.eu